Mokyklos rekvizitai

Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla
Kodas 191793430
Gargždų g. 28, Vėžaičiai, Klaipėdos r. sav.
Tel.: (8 46) 45 8232,
(8 46) 45 8150
Faks. (8 46) 45 8232
El. paštas vezaiciumokykla@gmail.com
Duomenys kopijuojami ir saugomi juridinių asmenų registre

Pamokų laikas

1. 8:00 - 8:45
2. 8:55 - 9:40
3. 10:00 - 10:45
4. 11:15 - 12:00
5. 12:10 - 12:55
6. 13:05 - 13:50
7. 14:00 - 14:45
8. 14:50 - 15:35

 

2019 lapkričio mėn.
P A T K P Š S
« Spa    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Sustok, akimirka …

img_6486 img_4561 img_9837 img_1725 img_9420 img_7101 img_7045 img_9355 img_7644 2018-02-09-10-13-53 img_2342 img_1470 20190531_091624 img_5132 img_2073 dsc_5657 p1330512 img_3114 img_6606 img_1181 img_5595 dav img_8114 img_940 p1330862 img_6425 img_20190125_105048 img_6874 senelis-2 20180524_141134 2018-02-09-10-45-56 OLYMPUS DIGITAL CAMERA img_6529 img_6987 img_6143 20190416_122042 img_9374 img_1962 img_6388 isukis2-6

Mokytojai

Mokytojų sąrašas 2019-2020 m. m.

Eil. 

Nr.

Pavardė, vardas Pareigos Kvalifikacinė kategorija Kitos funkcijos
1 Deimantė Alsė Šokio mokytojas Mokytojas
2 Lina Arienė Matematikos mokytojas Matematikos vyresnysis mokytojas 6 klasės vadovas
3 Dalia Baliutavičienė Direktorius Antroji vadybos kvalifikacinė kategorija, lietuvių klabos mokytojas metodininkas.
4 Aida Balsevičienė Specialusis pedagogas Specialusis pedagogas metodininkas
5 Diana Butkutė Anglų kalbos mokytojas Antroji vadybos kvalifikacinė kategorija, anglų kalbos mokytojas metodininkas Dalykų mokytojų metodinės grupės pirmininkas
6 Virginija Galinienė Priešmokyklinio ugdymo mokytojas Ikimokyklinio ugdymo  auklėtojas metodininkas „Gudručių“ grupė, priešmokyklinio ugdymo mokytojų metodinės grupės pirmininkas.
7 Daiva Garbenčiūtė-Juškienė Pradinio ugdymo mokytojas Pradinio ugdymo vyresnysis mokytojas, ikimokyklinio ugdymo įstaigų vyresnysis auklėtojas 2 klasės vadovas, pailginto mokymosi dienos grupės auklėtojas
8 Neringa Gerdauskytė Psichologas IV psichologo kvalifikacinė kategorija
9 Virginijus Jonauskas Technologijos ir informacinių technologijų mokytojas Technologijos mokytojas metodininkas, informacinių technologijų vyresnysis mokytojas Informacinių technologijų sistemos eksploatavimo inžinierius
10 Violeta Jonikaitė Dailės mokytojas Dailės vyresnysis mokytojas Technologijos mokytojas
11 Ignas Kasparas Istorijos mokytojas 7 klasės vadovas, pilietinės visuomenės pagrindų mokytojas
12 Rita Kasiliauskienė Pradinio ugdymo mokytojas Mokytojas 1b klasės vadovas, pailginto mokymosi dienos grupės auklėtojas.
13 Lina Lapinskienė Pradinio ugdymo mokytojas Pradinių klasių mokytojas metodininkas 3b klasės vadovas,  metodinės tarybos pirmininkas.
14 Irena Liebienė Socialinis pedagogas Socialinis pedagogas metodininkas Etikos mokytojas 

 

15 Laima Lingevičienė Rusų kalbos mokytojas Rusų kalbos vyresnysis mokytojas 8 klasės vadovas, pailginto mokymosi dienos grupės auklėtojas.
16 Virginija Mačiulaitienė Chemijos mokytojas Chemijos vyresnysis mokytojas
17 Lidija Meižienė Lietuvių kalbos mokytojas Lietuvių kalbos mokytojas metodininkas 9 klasės vadovas, klasių vadovų metodinės grupės pirmininkas.
18 Judita Narutavičienė Biologijos mokytojas Biologijos mokytojas metodininkas
19 Ramutė Pozingienė Pradinio ugdymo mokytojas Pradinių klasių mokytojas metodininkas 3a klasės vadovas, pradinių klasių mokytojų metodinės grupės pirmininkas
20 Rimantas Raudys Fizikos ir astronomijos mokytojas Fizikos vyresnysis mokytojas
21 Irena Rubavičienė Pradinio ugdymo mokytojas Pradinių klasių mokytojas metodininkas 4 klasės vadovas
22 Vytautas Rubavičius Lietuvių klabos mokytojas Lietuvių kalbos vyresnysis mokytojas 10 klasės vadovas, pailginto mokymosi dienos grupės auklėtojas.
23 Birutė Ruigienė Kūno kultūros mokytojas Kūno kultūros mokytojas metodininkas
24 Irena Saldytė Tikybos mokytojas Mokytojas
25 Ligita Šarūnienė Pradinio ugdymo mokytojas Pradinių klasių vyresnysis mokytojas 1a klasės vadovas, 

pailginto mokymosi dienos grupės auklėtojas.

26 Ramunė Šatkienė Priešmokyklinio ugdymo mokytojas Auklėtojas metodininkas „Smalsučių“ grupė 

 

27 Kęstutis Syminas Direktoriaus pavaduotojas ugdymui, geografijos ir kūno kultūros mokytojas Antroji vadybos kvalifikacinė kategorija, geografijos mokytojas metodininkas, vyresnysis kūno kultūros mokytojas. Ekonomikos, civilinės saugos ir saugaus eismo, gamtos  ir žmogaus mokytojas.
28 Kazimiera Tamošauskienė Anglų kalbos mokytoja Anglų kalbos mokytojas metodininkas 5 klasės vadovas
29 Aldona Tilvikienė Muzikos mokytojas Muzikos mokytojas metodininkas, ikimokyklinio ugdymo vyresnysis auklėtojas. Neformaliojo švietimo mokytojas (muzikos mokymas)
30 Laima Vaišnorienė Priešmokyklinio ugdymo pedagogas
31 Deimantė Želvienė Logopedas Logopedas
Girininkų skyrius
32 Rita Mikutienė Ikimokyklinio ugdymo mokytojas Jungtinė vaikų grupė (4-6 metų)
33 Stapanija Tilvikienė Ikimokyklinio ugdymo mokytojas Ikimokyklinio ugdymo vyresnysis auklėtojas Jungtinė vaikų grupė (4-6 metų)

 

Komentarai negalimi.