Mokyklos rekvizitai

Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla
Kodas 191793430
Gargždų g. 28, Vėžaičiai, Klaipėdos r. sav.
Tel.: (8 46) 45 8232,
(8 46) 45 8150
Faks. (8 46) 45 8232
El. paštas vezaiciumokykla@gmail.com
Duomenys kopijuojami ir saugomi juridinių asmenų registre

Pamokų laikas

1. 8:00 - 8:45
2. 8:55 - 9:40
3. 10:00 - 10:45
4. 11:05 - 11:50
5. 12:05 - 12:50
6. 13:00 - 13:45
7. 13:55 - 14:40

 

2018 gegužės mėn.
P A T K P Š S
« Bal    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Sustok, akimirka …

img_5748 img_9325 img_6745 img_6547 img_7946 gandrai-1 dsc_5045 futbolas-201 20180504_121807 simtadienis-31 p1330533 kaziukas-16 img_20180215_105510 img_5912 blynai-28 img_9347 img_8888 futbolas-255 isukis2-23 dsc_5571 2011-04-05-17 rugsejo1-081 isukis2-15 mokytojai-10 dsc_5067 img_8432 204dab17-aff6-47bf-b77a-cd668d7e52a0 es-437 img_851 img_8968 OLYMPUS DIGITAL CAMERA img_9308 img_9645 img_5366 gandrai-26 p1330983 2011-04-05-48 img_9834 img_8469 img_9176

Mokytojai

 

2017-2018 m. m.

Eil. 

Nr.

Pavardė, vardas Pareigos Kvalifikacinė kategorija Kitos funkcijos
1 Lina Arienė Matematikos mokytojas Matematikos vyresnysis mokytojas Pailgintos mokymosi dienos grupės auklėtojas
2 Deimantė Auksorė Anglų kalbos mokytojas Mokytojas 5 klasės vadovas
3 Dalia Baliutavičienė Direktorius Antroji vadybos kvalifikacinė kategorija, lietuvių kalbos mokytojas metodininkas.
4 Aida Balsevičienė Specialusis pedagogas Vyresnysis pagalbos mokiniui specialistas (specialiojo pedagogo)
5 Diana Butkutė Direktoriaus pavaduotojas ugdymui, anglų kalbos mokytojas Antroji vadybos kvalifikacinė kategorija, anglų kalbos mokytojas metodininkas Metodinės tarybos pirmininkas
6 Virginija Galinienė Priešmokyklinio ugdymo pedagogas Ikimokyklinio ugdymo  auklėtojas metodininkas „Gudručių“ grupė
7 Ingrida Jančauskienė Istorijos mokytojas Istorijos mokytojas metodininkas, geografijos vyresnysis mokytojas. Pilietinės visuomenės pagrindų mokytojas, mokyklos tarybos pirmininkas.
8 Virginijus Jonauskas Technologijos ir informacinių technologijų mokytojas Technologijos mokytojas metodininkas, informacinių technologijų vyresnysis mokytojas Informacinių technologijų sistemos eksploatavimo inžinierius
9 Violeta Jonikaitė Dailės mokytojas Dailės vyresnysis mokytojas Technologijos mokytojas
10 Lina Lapinskienė Pradinių klasių mokytoja Pradinių klasių mokytojas metodininkas 1b klasės vadovas, pradinių klasių mokytojų metodinės grupės pirmininkas.
11 Irena Liebienė Socialinis pedagogas Socialinis pedagogas metodininkas Etikos mokytojas, 

9 klasės vadovas

12 Laima Lingevičienė Rusų kalbos mokytojas Rusų kalbos vyresnysis mokytojas 6 klasės vadovas, dalykų mokytojų metodinės grupės pirmininkas.
13 Virginija Mačiulaitienė Chemijos mokytojas Chemijos vyresnysis mokytojas
14 Lidija Meižienė Lietuvių kalbos mokytojas Lietuvių kalbos mokytojas metodininkas 7 klasės vadovas
15 Judita Narutavičienė Biologijos mokytojas Biologijos mokytojas metodininkas
16 Ramutė Pozingienė Pradinių klasių mokytojas Pradinių klasių mokytojas metodininkas 1a klasės vadovas
17 Rimantas Raudys Fizikos ir astronomijos mokytojas Fizikos vyresnysis mokytojas
18 Irena Rubavičienė Pradinių klasių mokytojas Pradinių klasių mokytojas metodininkas 2 klasės vadovas, pailgintos mokymosi dienos grupės auklėtojas.
19 Vytautas Rubavičius Lietuvių klabos mokytojas Lietuvių kalbos vyresnysis mokytojas 8 klasės vadovas, pailgintos mokymosi dienos grupės auklėtojas, klasių vadovų metodinės grupės pirmininkas.
20 Birutė Ruigienė Kūno kultūros mokytojas Kūno kultūros vyresnysis mokytojas 10 klasės vadovas
21 Irena Saldytė Tikybos mokytojas Mokytojas
22 Irena Šarkauskienė Pradinių klasių mokytojas Pradinių klasių vyresnysis mokytojas 4 klasės vadovas
23 Ligita Šarūnienė Pradinių klasių mokytojas Pradinių klasių vyresnysis mokytojas 3 klasės vadovas
24 Ramunė Šatkienė Priešmokyklinio ugdymo pedagogas Auklėtojas metodininkas „Smalsučių“ grupė, 

priešmokyklinio ugdymo pedagogų metodinės grupės pirmininkas.

25 Kęstutis Syminas Direktoriaus pavaduotojas ugdymui, geografijos ir kūno kultūros mokytojas Antroji vadybos kvalifikacinė kategorija, geografijos mokytojas metodininkas, vyresnysis kūno kultūros mokytojas. Ekonomikos, civilinės saugos ir saugaus eismo, gamtos  ir žmogaus mokytojas
26 Aldona Tilvikienė Muzikos mokytojas Muzikos mokytojas metodininkas, ikimokyklinio ugdymo vyresnysis auklėtojas. Neformaliojo švietimo mokytojas (muzikos mokymas)
27 Laima Vaišnorienė Priešmokyklinio ugdymo pedagogas
28 Deimantė Želvienė Priešmokyklinio ugdymo pedagogas Logopedas
Girininkų pradinio ugdymo skyrius
29 Jadvyga Aldona Lukauskienė Pradinių klasių mokytojas Pradinių klasių vyresnysis mokytojas 2, 3 jungtinių klasių vadovas
30 Ramunė Pikturnienė Pradinių klasių mokytojas Mokytojas 1, 4 jungtinių klasių vadovas
31 Stapanija Tilvikienė Priešmokyklinio ugdymo pedagogas Ikimokyklinio ugdymo vyresnysis auklėtojas Jungtinė vaikų grupė (4-6 metų)

 


Komentarai negalimi.