Mokyklos rekvizitai

Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla
Kodas 191793430
Gargždų g. 28, Vėžaičiai, Klaipėdos r. sav.
Tel.: (8 46) 45 8232,
(8 46) 45 8150
Faks. (8 46) 45 8232
El. paštas vezaiciumokykla@gmail.com
Duomenys kopijuojami ir saugomi juridinių asmenų registre

Pamokų laikas

1. 8:00 - 8:45
2. 8:55 - 9:40
3. 10:00 - 10:45
4. 11:15 - 12:00
5. 12:10 - 12:55
6. 13:05 - 13:50
7. 14:00 - 14:45
8. 14:50 - 15:35

 

2018 spalio mėn.
P A T K P Š S
« Rgs    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Sustok, akimirka …

OLYMPUS DIGITAL CAMERA img_6036 img_4340 img_20180521_133746 img_7045 img_4123 img_3808 kaziukas-23 img_2226 img_3213 img_7122 img_8206 disputas knyga-023 img_5199 img_2778 img_8679 img_8515 rugsejo1-068 img_6547 futbolas-140 img_5958 kovo_11-3 isukis2-32 img_2797 disputas-7 img_1536 img_1185 img_2714 img_2871 img_7157 img_6745 simtadienis-3 p1330743 img_7928 img_5961 dsc_5129 2011-04-05-32 img_8560 img_4178

Konsultacijos

P A T V I R T I N T A

Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinės

mokyklos direktoriaus

2017 m. Rugsėjo 1 d.

įsakymu Nr. V – 105              

Konsultacijų tvarkaraštis (pamokos mokinio ugdymo(si) poreikiams tenkinti,

mokymosi pagalbai teikti) 2017–2018 m. m. I pusmetis

Eil. Nr. Mokytojas Klasė Programos pavadinimas Val. 

sk.

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
1. L. Arienė 10 Matematikos konsultacijos 1 14.45–15.30
2. V. Rubavičius 10 Lietuvių kalbos konsultacijos 1 7.10–7.55
3. R. Pozingienė 1A ,,Pagalbos mokyklėlė” 1 12.00–12.45
4. L. Lapinskienė 1B ,,Pagalbos mokyklėlė” 1 12.00–12.45
4. I. Rubavičienė 2 ,,Pagalbos mokyklėlė” 1 12.05–12.50
5. L. Šarūnienė 3 ,,Pagalbos mokyklėlė” 1 12.55–13.40
6. I. Šarkauskienė 4 ,,Pagalbos mokyklėlė” 1 12.00–12.45

Individualių ir grupinių konsultacijų tvarkaraštis

2017–2018 m. m. I pusmetis

Eil. Nr. Mokytojas Dalykai Konsultacijų diena Konsultacijų laikas
1. L. Meižienė Lietuvių kalba Antradienis 13.55–14.40
2. V. Rubavičius Lietuvių kalba - -
3. D. Butkutė Anglų kalba Pirmadienis 13.55–14.40
4. D. Auksorė Anglų kalba Trečiadienis 13.00–13.45
5. L. Lingevičienė Rusų kalba Pirmadienis 13.55–14.40
6. I. Jančauskienė Istorija, Pilietiškumo pagrindai Antradienis 14.00–14.45
7. R. Raudys Fizika Trečiadienis 13.55–14.40
8. V. Mačiulaitienė Chemija Pirmadienis 13.55–14.40
9. V. Jonauskas IT, Technologijos Antradienis 14.45–15.30
10. A. Tilvikienė Muzika Pirmadienis 13.55–14.40
11. I. Saldytė Tikyba Ketvirtadienis 13.55–14.40
12. V. Jonikaitė Dailė, technologijos Ketvirtadienis 13.55–14.40
13. K. Syminas Geografija, Ekonomika Ketvirtadienis 15.00–15.45
14. I. Liebienė Etika Pirmadienis 13.55–14.40
15. L. Arienė Matematika Ketvirtadienis 13.55–14.40
16. R. Kubilienė Matematika Ketvirtadienis 13:55–14:40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sudarė:

 

Kęstutis Syminas

2017-09-01

 

 

Komentarai negalimi.