Mokyklos rekvizitai

Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla
Kodas 191793430
Gargždų g. 28, Vėžaičiai, Klaipėdos r. sav.
Tel.: (8 46) 45 8232,
(8 46) 45 8150
Faks. (8 46) 45 8232
El. paštas vezaiciumokykla@gmail.com
Duomenys kopijuojami ir saugomi juridinių asmenų registre

Pamokų laikas

1. 8:00 - 8:45
2. 8:55 - 9:40
3. 10:00 - 10:45
4. 11:15 - 12:00
5. 12:10 - 12:55
6. 13:05 - 13:50
7. 14:00 - 14:45
8. 14:50 - 15:35

 

2018 gruodžio mėn.
P A T K P Š S
« Lap    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Sustok, akimirka …

gandrai-12 img_20180215_085632 p1330726 img_0683 img_5729 knyga-215 img_6660 img_7835 img_8125 img_2632 img_1528 knyga-188 rugsejo1-126 p_20180215_112234_1-kopijuoti img_2228 img_7816 img_9839 dsc_5520 img_6756 img_5772 2018-02-09-09-48-25 img_20171207_170144 p1150902 disputas-2 img_5961 img_1755 e1fcd939-b44d-4899-98b8-c1f5ea9edb37 img_3480 img_20180215_093534 img_9179 rugsejo1-092 img_5396 p1330815 img_6455 img_6242 20181011_135900 inkilai-4 img_6161 img_5451 img_20180215_120643

Konsultacijos

P A T V I R T I N T A

Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinės

mokyklos direktoriaus

2017 m. Rugsėjo 1 d.

įsakymu Nr. V – 105              

Konsultacijų tvarkaraštis (pamokos mokinio ugdymo(si) poreikiams tenkinti,

mokymosi pagalbai teikti) 2017–2018 m. m. I pusmetis

Eil. Nr. Mokytojas Klasė Programos pavadinimas Val. 

sk.

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
1. L. Arienė 10 Matematikos konsultacijos 1 14.45–15.30
2. V. Rubavičius 10 Lietuvių kalbos konsultacijos 1 7.10–7.55
3. R. Pozingienė 1A ,,Pagalbos mokyklėlė” 1 12.00–12.45
4. L. Lapinskienė 1B ,,Pagalbos mokyklėlė” 1 12.00–12.45
4. I. Rubavičienė 2 ,,Pagalbos mokyklėlė” 1 12.05–12.50
5. L. Šarūnienė 3 ,,Pagalbos mokyklėlė” 1 12.55–13.40
6. I. Šarkauskienė 4 ,,Pagalbos mokyklėlė” 1 12.00–12.45

Individualių ir grupinių konsultacijų tvarkaraštis

2017–2018 m. m. I pusmetis

Eil. Nr. Mokytojas Dalykai Konsultacijų diena Konsultacijų laikas
1. L. Meižienė Lietuvių kalba Antradienis 13.55–14.40
2. V. Rubavičius Lietuvių kalba - -
3. D. Butkutė Anglų kalba Pirmadienis 13.55–14.40
4. D. Auksorė Anglų kalba Trečiadienis 13.00–13.45
5. L. Lingevičienė Rusų kalba Pirmadienis 13.55–14.40
6. I. Jančauskienė Istorija, Pilietiškumo pagrindai Antradienis 14.00–14.45
7. R. Raudys Fizika Trečiadienis 13.55–14.40
8. V. Mačiulaitienė Chemija Pirmadienis 13.55–14.40
9. V. Jonauskas IT, Technologijos Antradienis 14.45–15.30
10. A. Tilvikienė Muzika Pirmadienis 13.55–14.40
11. I. Saldytė Tikyba Ketvirtadienis 13.55–14.40
12. V. Jonikaitė Dailė, technologijos Ketvirtadienis 13.55–14.40
13. K. Syminas Geografija, Ekonomika Ketvirtadienis 15.00–15.45
14. I. Liebienė Etika Pirmadienis 13.55–14.40
15. L. Arienė Matematika Ketvirtadienis 13.55–14.40
16. R. Kubilienė Matematika Ketvirtadienis 13:55–14:40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sudarė:

 

Kęstutis Syminas

2017-09-01

 

 

Komentarai negalimi.