Mokyklos rekvizitai

Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla
Kodas 191793430
Gargždų g. 28, Vėžaičiai, Klaipėdos r. sav.
Tel.: (8 46) 45 8232,
(8 46) 45 8150
Faks. (8 46) 45 8232
El. paštas vezaiciumokykla@gmail.com
Duomenys kopijuojami ir saugomi juridinių asmenų registre

Pamokų laikas

1. 8:00 - 8:45
2. 8:55 - 9:40
3. 10:00 - 10:45
4. 11:15 - 12:00
5. 12:10 - 12:55
6. 13:05 - 13:50
7. 14:00 - 14:45
8. 14:50 - 15:35

 

2018 spalio mėn.
P A T K P Š S
« Rgs    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Sustok, akimirka …

img_5748 img_2743 p1330895 img_7317 img_20180128_114646 kaziukas-2 img_2561 simtadienis-9 img_0284 img_8673 futbolas-215 img_2588 img_1212 futbolas-234 img_3442 img_2209 img_4445 dsc_5137 img_0275 img_0254 blynai-36 img_8968 17861824_1660755084227811_1268458901636182817_n knyga-085 futbolas-351 futbolas-377 img_0272 simtadienis-23 img_7338 img_8497 img_4053 img_6138 img_5651 img_5928 e1fcd939-b44d-4899-98b8-c1f5ea9edb37 img_3517 OLYMPUS DIGITAL CAMERA img_3365 20180122_163120 img_5828

Neformalusis švietimas

P A T V I R T I N T A

Klaipėdos r. Vėžaičių  pagrindinės

mokyklos direktoriaus

2018 m. rugsėjo 03 d.

įsakymu Nr. V-158

Neformaliojo vaikų švietimo užsiėmimų tvarkaraštis

2018–2019 m. m. I pusmetis

 

Eil. 

Nr.

Programa Mokytojas Val. sk. Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
1. Dramos programa D. Garbenčiūtė – Juškienė 1 13.10–13.55
2. Kanklių ansamblis ,,Šermukšnėlė“ R. Pozingienė 3 14.05–14.50 13.10–13.55 13.10–13.55
3. Žurnalistų būrelis L. Meižienė 2 14.05-14.50
4. Kraštotyros būrelis I. Kasparas 1 14.55–15.40
5. Kartografijos būrelis I. Kasparas 1 14.55–15.40
6. Vokalinis ansamblis A. Tilvikienė 3 13.10-13.55 13.10–14.40
7. Programa ,,Vaikų ir jaunimo olimpinis ugdymas mokykloje” 1–4 kl. L. Šarūnienė 1 13.10–13.55
8. Saugaus eismo mokyklėlė „Šviesoforas“ L. Lapinskienė 1 13.10-13.55
9. Programa ,,Vaikų ir jaunimo olimpinis ugdymas mokykloje“ 5-10 kl. B. Ruigienė 4 14.55-15.40 14.55-16.25 14.55–15.40
10. Dailės būrelis V. Jonikaitė 1 14.05-14.50
11. Jaunųjų matematikų būrelis „Ieškok, kurk, tobulėk“ L. Arienė 1 13.10–13.55
12. Anglų k. būrelis 8 – 10 kl. D. Butkutė 1 14.55–15.40
13. Jaunųjų konstruktorių būrelis V. Jonauskas 2 14.55-–16.25
Iš viso: 22

 

Sudarė:

 

Komentarai negalimi.